Генеральне прибирання це такий вид прибирання, без проведення якого проведення підтримуючого прибирання не має жодного сенсу. Якщо необхідна справжня чистота в будинку, квартирі, офісі, складі і навіть виробничому чи торговому приміщенні, то починати треба з генерального прибирання, тому що тільки комплекс процедур, що входять до генерального прибирання, зможе видалити застарілі плями будь-якого походження, провести якісне чищення килимових покриттів. видалити пил не тільки з поверхонь, але з важкодоступних місць, очистити від жиру, що накопичився, кіптяві всі кухонні поверхні і навіть стіни. Таке якісне генеральне прибирання провести самостійно просто неможливо, тут необхідні професійні засоби для чищення та миючі засоби і звичайно ж фахівці своєї справи.

Типи генеральних прибирань

Залежно від цього у якому приміщення необхідно провести генеральне прибирання залежить і перелік технологічних операцій із прибирання. В офісі кількість меблів та всіляких декорів значно менша, ніж у житлових приміщеннях, тому по використанню коштів та інвентарю генеральне прибирання нежитлових приміщень відрізнятиметься від генерального прибирання будинків та квартир.

генеральная уборка
Генеральне прибирання

Фахівці нашої клінінгової компанії «ЧистоТак» при проведенні прибирання зачіпають кожен куточок у приміщенні, кожен предмет інтер’єру, в цьому і виявляється одна зі сторін професіоналізму.
У нежитлових приміщеннях у генеральному прибиранні головне це звичайно прибрати пил, який часто присутній на всіх поверхнях, включаючи стіни та стелю. Проводячи прибирання наші клінери проведуть прибирання і всередині шаф, при підтримці збирання пил всередині шаф, а особливо якщо там знаходяться папки, папери, книги, не витирається. Зі сміттям, що накопичилося, наші фахівці теж дуже швидко вирішують проблему. В офісах або інших нежитлових приміщеннях присутні санвузли та куточки для їди. Генеральне прибирання, що проводиться нашими клінерами, не омине ці важливі території, які створюють комфорт для працівників під час робочого процесу.

Результати генерального прибирання

Якщо замовити генеральне прибирання квартири або будинку, то побачивши результат, стане зрозуміла різниця в прибиранні проведеною самотужки і руками професіоналів. Після прибирання, яке проводять фахівці нашої клінінгової компанії, всі меблі, весь декор і кожен предмет будуть сяяти яскравими фарбами, а повітря буде настільки чистим, що захочеться дихати на повні груди.

Що входить до послуг генерального прибирання?

У послуги генерального прибирання входить витирання всіх поверхонь навіть усередині шаф. Миття вікон, балконів та лоджій, чищення люстр та всіх настінних світильників. За бажанням замовника проводиться чищення м’яких меблів та килимів. Всі міжкімнатні двері і вхідні двері клінерами миються ретельно з двох сторін. Миття фасадів та вікон є окремою послугою. У ванній кімнаті проводиться миття настінної плитки, при необхідності миття стель. Особлива увага приділяється наведенню чистоти душових кабін, тому що при підтримуючому прибиранні не завжди ретельно вичищаються важкодоступні місця. Вся сантехніка, що знаходиться у ванній кімнаті, чиститься і миється спеціальними засобами. При необхідності наша клінінгова компанія «ЧистоТак» завдяки спеціальним засобам бореться з грибком та пліснявою.

генеральная уборка
Генеральне прибирання на замовлення

Генеральне прибирання кухні

Генеральне прибирання кухні включає прибирання всередині кухонних шаф, миття холодильника, миття відсіку для сміттєвих відер. Особлива увага приділяється плиті та стінам навколо. Компанія має в своєму розпорядженні професійні засоби для чищення, які відмінно очищають весь пригорілий жир і жирні плями на будь-яких поверхнях. Фахівці нашої компанії при генеральному прибиранні миють всю побутову техніку, що знаходиться на кухні і каву машину, мультиварку, мікрохвильову піч, електрочайник. За бажанням замовника також миється і духова шафа.
Хочеться відзначити високу якість миючих засобів. Вони ретельно відмивають, але при цьому не шкодять майну. Враховуючи, що до складу входять натуральні компоненти, вони також безпечні для людей і тварин.

Як замовити генеральне прибирання у спеціалістів?

Замовити генеральне прибирання будь-якого приміщення можна у Кременчуці за вказаними номерами телефонів. Перевага замовлення генерального прибирання в нашій клінінговій компанії «ЧистоТак» це те, що є можливість самостійно вибрати весь спектр необхідних послуг. В результаті виходить гнучка система оплати прибирання, де немає зайвих переплат. Оплачуються ті послуги, які замовлені. Ще один дуже важливий момент при співпраці з нашою компанією те, що знаходиться під час прибирання в приміщенні, не обов’язково, тому що всі клінери пройшли суворий відбір і їм можна повністю довіряти.

Для проведення генерального прибирання не треба ні про що думати, про все подумає наша клінінгова компанія. Потрібно лише зробити замовлення, а все інше зроблять наші професіонали своєї справи. Ціна всіх послуг є абсолютно доступною для всіх.

Комплексне прибирання
Комплексне прибирання в компанії «ЧістоТак». Усім давно відомо, що перебувати в приміщенні, де запорошено і брудно зовсім не комфортно, а головне шкідливо і навіть небезпечно для здоров’я, особливо людям з ослабленим імунітетом і схильним до алергії. Саме тому чистота житлових, офісних, торгових чи складських приміщень відіграє важливу роль у житті кожної людини. Враховуючи, що сучасний …

Комплексне прибирання Читать далее »


уборка складских помещений
Прибирання складських приміщень
Прибирання складських приміщень це особливий вид прибирання, яке виконати можуть тільки професіонали, так як воно вимагає особливих навичок та спеціального навчання. Прибирання складських приміщень є обов’язковим так як товари, обладнання або будь-яке інше майно, що зберігаються на складі від пилу та бруду, втрачають свій зовнішній вигляд і навіть якість. Впоратися з таким обсягом збиральних робіт …

Прибирання складських приміщень Читать далее »


Миття фасадів та вікон
Миття фасадів і вікон грає дуже велику роль у створенні іміджу будь-якої компанії, адже всім відомо, що фасад можна порівняти з одягом будівлі. Якщо людському погляду постане брудний і запорошений фасад, або чого ще гірше вітрина, то вже точно така будівля привернути увагу не зможе. увійти мало хто може викликати бажання. В даний час ні …

Миття фасадів та вікон Читать далее »


Генеральне прибирання
Генеральне прибирання це такий вид прибирання, без проведення якого проведення підтримуючого прибирання не має жодного сенсу. Якщо необхідна справжня чистота в будинку, квартирі, офісі, складі і навіть виробничому чи торговому приміщенні, то починати треба з генерального прибирання, тому що тільки комплекс процедур, що входять до генерального прибирання, зможе видалити застарілі плями будь-якого походження, провести якісне …

Генеральне прибирання Читать далее »


© 2023 Chistotak.com.ua | Міста України | Розробник веб-сайту Remote Industries

Прокрутить вверх