Комплексне прибирання в компанії «ЧістоТак». Усім давно відомо, що перебувати в приміщенні, де запорошено і брудно зовсім не комфортно, а головне шкідливо і навіть небезпечно для здоров’я, особливо людям з ослабленим імунітетом і схильним до алергії. Саме тому чистота житлових, офісних, торгових чи складських приміщень відіграє важливу роль у житті кожної людини. Враховуючи, що сучасний ритм життя часто не дозволяє у вільний від роботи час провести якісне прибирання, наша клінінгова компанія «ЧистоТак» готова завжди прийти на допомогу в будь-який час.

Комплексне прибирання

Всі клінери компанії пройшли навчання і мають навички у роботі дуже високого рівня, вони професійно виконувати будь-яку замовлену послугу прибирання. Для того, щоб замовити клінінг, достатньо лише зателефонувати за вказаним номером телефону та обговорити весь бажаний спектр послуг з прибирання. Клінінгова компанія проводить прибирання різних видів, у тому числі включаючи прибирання як усередині приміщення, так і зовні.

Комплексне прибирання це насамперед підтримуючий формат прибирання, його рекомендується проводити один раз на тиждень або два тижні разів, щоб були дотримані всі санітарно-гігієнічні норми. Цей вид прибирання включає витирання пилу з усіх доступних поверхонь, миття дзеркал, протирання дверей міжкімнатних і вхідних, розеток, вимикачів, вологе прибирання підлоги, протирання плінтусів. У ванній кімнаті протирання кахлю та чищення санвузлів. На кухні миття фартуха, протирання стільниць та всіх поверхонь, включаючи фасади кухонних шаф, чищення раковини, плити та витяжки.

Комплексне прибирання

Додатково можна замовити хімічне чищення м’яких меблів та килимів, миття вікон та балконного скління, клінінг твердих підлогових покриттів, миття люстр. Хочеться звернути увагу на те, що клінери при збиранні використовують тільки професійні та гіпоалергенні засоби для чищення, які при тому, що з легкістю справляються навіть із сильними забрудненнями і при цьому абсолютно безпечні для здоров’я і можуть використовуватися в приміщеннях, де знаходяться діти і тварини.

Прибирання після ремонту

Коли всі ремонтні роботи позаду і вже хочеться якнайшвидше в’їхати в відремонтовану квартиру, офіс або новий будинок, озирнувшись навколо, з’являється розуміння того, що без ретельного прибирання після ремонту просто не обійтися. А ось прибирання приміщень після ремонту потребує певних навичок та спеціалізованих засобів для чищення. Будівельні бригади закінчивши свою роботу, наведенню чистоти уваги не приділяють, а часом залишається і будівельне сміття. Самостійно таке прибирання провести досить складно і без фахівців у цій справі тут не обійтися.

Наша клінінгова компанія «ЧистоТак» спеціалізується на прибираннях приміщень після ремонту та завжди готова прийти на допомогу. Замовити таке прибирання не важко, достатньо зателефонувати нашому спеціалісту і замовити весь необхідний спектр послуг. Завдяки своєму професіоналізму наші клінери за короткий час видалять усі сліди фарбування та побілки з усіх поверхонь таких як стіни, підлога та фасади вбудованих меблів. Ретельно відмиють підвіконня та вікна, при необхідності видалять залишки пакувального матеріалу, особливу увагу приділять міжкімнатним та вхідним дверям, на яких найчастіше збирається значна кількість будівельного пилу. Після затирання швів між кахлем, на самій кахельній плитці залишається залишки затирального матеріалу, тому кахель на кухні та у ванній кімнаті, після ремонту, вимагає спеціального очищення.

Додатково також можна замовити миття лоджій та балконів, включаючи їх скління. Вся встановлена ​​нова сантехніка обробляється знезаражуючими засобами з усіх санітарних вимог. Якщо в приміщенні залишилося будівельне сміття, то наші спеціалісти його приберуть.
Всі наші клінери оснащені спеціальним обладнанням і всіма необхідними засобами для чищення, які ретельно і в той же час дбайливо очистять будь-яке приміщення після ремонту, так що для отримання якісного прибирання після ремонту думати де взяти драбину, ганчірки і засоби для чищення не доведеться, про все про це вже подумала наша клінінгова компанія ЧистоТак.

Замовити прибирання можна у Харкові за вказаними телефонами.
Замовивши прибирання в нашій клінінговій компанії, це означає отримати ідеальну чистоту в приміщенні і при цьому можливість економії часу, який можна витратити на відпочинок або заняття улюбленою справою. Клінінгова компанія «ЧистоТак» дарує людям чистоту, комфорт та гарний настрій.

Комплексне прибирання
Комплексне прибирання в компанії «ЧістоТак». Усім давно відомо, що перебувати в приміщенні, де запорошено і брудно зовсім не комфортно, а головне шкідливо і навіть небезпечно для здоров’я, особливо людям з ослабленим імунітетом і схильним до алергії. Саме тому чистота житлових, офісних, торгових чи складських приміщень відіграє важливу роль у житті кожної людини. Враховуючи, що сучасний …

Комплексне прибирання Читать далее »


уборка складских помещений
Прибирання складських приміщень
Прибирання складських приміщень це особливий вид прибирання, яке виконати можуть тільки професіонали, так як воно вимагає особливих навичок та спеціального навчання. Прибирання складських приміщень є обов’язковим так як товари, обладнання або будь-яке інше майно, що зберігаються на складі від пилу та бруду, втрачають свій зовнішній вигляд і навіть якість. Впоратися з таким обсягом збиральних робіт …

Прибирання складських приміщень Читать далее »


Миття фасадів та вікон
Миття фасадів і вікон грає дуже велику роль у створенні іміджу будь-якої компанії, адже всім відомо, що фасад можна порівняти з одягом будівлі. Якщо людському погляду постане брудний і запорошений фасад, або чого ще гірше вітрина, то вже точно така будівля привернути увагу не зможе. увійти мало хто може викликати бажання. В даний час ні …

Миття фасадів та вікон Читать далее »


Генеральне прибирання
Генеральне прибирання це такий вид прибирання, без проведення якого проведення підтримуючого прибирання не має жодного сенсу. Якщо необхідна справжня чистота в будинку, квартирі, офісі, складі і навіть виробничому чи торговому приміщенні, то починати треба з генерального прибирання, тому що тільки комплекс процедур, що входять до генерального прибирання, зможе видалити застарілі плями будь-якого походження, провести якісне …

Генеральне прибирання Читать далее »


© 2023 Chistotak.com.ua | Міста України | Розробник веб-сайту Remote Industries

Прокрутить вверх