Прибирання автостоянок, а також прибирання паркінгу є обов’язковим, тому що підтримання чистоти має сприяти тому, щоб автомобілі знаходилися у зручних умовах, а власники мали бажання залишати свій транспорт. Враховуючи той факт, що автостоянка та паркінг щодня піддаються забрудненням із зовнішнього середовища та від самих автомобілів прибирання необхідно проводити щодня.

Що потрібно для якісного збирання автостоянки?

Провести таке прибирання не маючи професійних навичок та маючи з інвентарю мітлу, швабру та ганчірку просто неможливо. Тому для якісного прибирання автостоянки або паркінгу рекомендуємо звернутися до нашої клінінгової компанії «ЧистоТак». Замовити можна різні види прибирання це підтримуюча щоденна, прибирання під’їздів, генеральне прибирання та прибирання після ремонту. Відповідно в залежності від того, яке прибирання необхідне, залежить який прибиральний інвентар і які миючі засоби будуть застосовуватися.

уборка автостоянок
Прибирання автостоянок у Харкові

Збирання паркінгу в зимовий час

Фахівці нашої клінінгової компанії надають послуги з прибирання автостоянки або паркінгу будь-якої пори року. Але специфіка збирання взимку відрізняється від збирання влітку. Послідовність прибирання проводиться в кілька етапів, в першу чергу забирається все сміття, клінери його сортують на великогабаритний і дрібногабаритний та вивозять. Усі урни, що знаходяться на території автостоянки або паркінгу, а при необхідності та на прилеглій території також звільняються від сміття. Далі очищається територія в’їзду та виїзду від атмосферних опадів, листя. У зимовий період покриття обробляється антиожеледним реагентом. У період сильних снігопадів використовується спеціальна техніка для очищення від снігу. Влітку використовуються підмітальні машини.

Прибирання підземних паркінгів

У підземному паркінгу машиною для підлоги миється глибоке очищення підлоги. Як очистити покриття автостоянки або паркінгу залежить від матеріалів покриття це може бути бетон, асфальт або тротуарна плитка. Клінери визначать яку техніку використовувати і які засоби, щоб видалити забруднення від протекторів шин. Всі зони території, що прибирається, отримають увагу наших фахівців. Буде проведено вологе прибирання технічних приміщень. Очищаються від пилу та забруднень покажчики, знаки, табло, всі прилади освітлення та кондиціювання, електричні щитки, протипожежний інвентар. У послуги входить миття дверей та воріт від пилу та бризок. У разі генерального прибирання паркінгу від забруднень очищаються стіни та стеля.

Прибирання автостоянок у бізнес-центрах

Будівництво нових житлових кварталів та бізнес-центрів тягне за собою необхідність створення місць для паркування та стоянки автомобілів і звичайно ж кожен автовласник хоче щоб автомобіль стояв у чистому та зручному місці. А враховуючи, що такі забруднення як пісок, пил, сніг, опале листя, бризки бензину, масла, сліди від шин запобігти не можна, то залишається лише своєчасно проводити прибирання. Своєчасне прибирання на автостоянці та паркінгу створить затишок та комфорт користувачам, а значить збільшиться і кількість охочих скористатися послугами стоянки для автомобіля, що підвищить імідж власника.

уборка автостоянок
Прибирання автостоянок у бізнес-центрах

Вивіз сміття з паркінгів та автостоянок

Усі фахівці нашої клінінгової компанії пройшли спеціальне навчання та є професіоналами своєї справи. Миючі засоби дуже ефективні, але при цьому не псують поверхні і нешкідливі для людей і тварин. Якщо паркінг тільки побудований або в ньому проводився ремонт, то наші фахівці мають у своєму розпорядженні спеціальні засоби, які впораються з плямами, що залишилися від фарби, штукатурки, цементу. Вивезуть все будівельне сміття і всі предмети очистять від будівельного пилу.

Ціни на прибирання паркінгів у Харкові

Усі прибиральні роботи нашими спеціалістами проводяться швидко та якісно та враховуючи високий професіоналізм без шкоди для відвідувачів та автомобілів. Ціни на послуги з прибирання автостоянки або паркінгу є невисокими та доступними, в кожному конкретному випадку індивідуальні. Сплачуються лише замовлені послуги. Можна замовити прибирання разово, а можна постійно. Замовити прибирання можна у Харкові за вказаними номерами телефону. Менеджери дадуть відповідь на всі питання і оформлять замовлення.

Забезпечення безпеки паркінгів прибиранням

Якщо не проводити прибирання на автостоянці або паркінгу це не тільки не охайно, не комфортно, але й може призвести до травматизму людей і пошкодження автотранспорту, так як крижані кірки, великі купи снігу, бурульки, що звисають, в зимову пору року і всіляке розкидане сміття цілорічно, завжди є небезпечними. Кожен власник автомобіля, вибирає автостоянку насамперед на вигляд так як автостоянка це свого роду будинок для автомобілів і хочеться щоб транспортному засобу було не тільки зручно, але й найголовніше безпечно.

Власнику автостоянки або паркінгу ніколи не можна вважати чистоту чимось другорядним і економія на прибиранні може призвести до великих втрат. Наша клінінгова компанія завжди готова прийти на допомогу в наданні збирання та зробити її дуже якісно.

Комплексне прибирання
Комплексне прибирання в компанії «ЧістоТак». Усім давно відомо, що перебувати в приміщенні, де запорошено і брудно зовсім не комфортно, а головне шкідливо і навіть небезпечно для здоров’я, особливо людям з ослабленим імунітетом і схильним до алергії. Саме тому чистота житлових, офісних, торгових чи складських приміщень відіграє важливу роль у житті кожної людини. Враховуючи, що сучасний …

Комплексне прибирання Читать далее »


уборка складских помещений
Прибирання складських приміщень
Прибирання складських приміщень це особливий вид прибирання, яке виконати можуть тільки професіонали, так як воно вимагає особливих навичок та спеціального навчання. Прибирання складських приміщень є обов’язковим так як товари, обладнання або будь-яке інше майно, що зберігаються на складі від пилу та бруду, втрачають свій зовнішній вигляд і навіть якість. Впоратися з таким обсягом збиральних робіт …

Прибирання складських приміщень Читать далее »


Миття фасадів та вікон
Миття фасадів і вікон грає дуже велику роль у створенні іміджу будь-якої компанії, адже всім відомо, що фасад можна порівняти з одягом будівлі. Якщо людському погляду постане брудний і запорошений фасад, або чого ще гірше вітрина, то вже точно така будівля привернути увагу не зможе. увійти мало хто може викликати бажання. В даний час ні …

Миття фасадів та вікон Читать далее »


Генеральне прибирання
Генеральне прибирання це такий вид прибирання, без проведення якого проведення підтримуючого прибирання не має жодного сенсу. Якщо необхідна справжня чистота в будинку, квартирі, офісі, складі і навіть виробничому чи торговому приміщенні, то починати треба з генерального прибирання, тому що тільки комплекс процедур, що входять до генерального прибирання, зможе видалити застарілі плями будь-якого походження, провести якісне …

Генеральне прибирання Читать далее »


© 2023 Chistotak.com.ua | Міста України | Розробник веб-сайту Remote Industries

Прокрутить вверх