Прибирання під’їздів багатоквартирних будинків повинно проводитися в обов’язковому порядку, тому що йдучи додому або в гості, ні в кого немає бажання відчинити двері в під’їзд і потрапити в царство бруду та опинитися в умовах далеких від нормальних санітарних норм. Зовсім не хочеться побачити павутину над головою і навколишній пил і, що ще страшніше, це побачити сміття і кинуті недопалки.

Прибирання під’їздів у багатоквартирних будинках

Кожен повинен розуміти, що чистий під’їзд завжди приємний погляд і безпечний для здоров’я. Адже долаючи проміжок з вулиці до своєї квартири на взутті у своє житло приноситься разом із брудом величезна кількість всіляких мікробів та інших збудників хвороб. І обов’язок кожного мешканця убезпечити своє здоров’я шляхом підтримання чистоти у під’їзді. У сучасному ритмі життя займатися прибиранням під’їзду власними силами практично неможливо, тому наша клінінгова компанія «ЧистоТак» пропонує таку послугу, як професійне прибирання під’їздів.

уборка подъездов
Уборка подъездов в Харькове

Прибирання під’їздів у сучасних будівлях

Багатоквартирні будинки всі абсолютно різні, це і сучасні будівлі, де часто необхідне прибирання після ремонту і старої будівлі будинку, де можна побачити не тільки павутину, але і грибок з цвіллю. Визначити яке прибирання необхідно провести у під’їзді можуть лише фахівці. Також наша компанія пропонує хімчистку меблів, генеральне прибирання або підтримуючу. Право вибору збирання залишається за замовником.

Регулярність прибирання під’їздів

Генеральне прибирання під’їзду рекомендується проводити двічі на рік. У цей вид прибирання під’їзду входить додатково до послуг прибирання під’їзду: миття вікон, протирання стін, знищення цвілі і грибка на стінах за допомогою спеціальних засобів, миття шаф для електролічильників, миття поштових скриньок, миття дверних коробок, миття дверей . Також при генеральному прибиранні під’їзду проводиться дератизація та дезінсекція. Підтримуюче прибирання під’їзду рекомендується проводити один раз на тиждень або один раз на два тижні, в залежності від того, скільки квартир і поверхів у під’їзді.

Підтримка прибирання під’їздів

Підтримуюче прибирання під’їзду включає сухе і вологе прибирання тамбурів, холів, галерей, ліфтових майданчиків, сходових майданчиків і сходових маршів. Обов’язково проводиться вологе прибирання кабіни ліфта. Протираються батареї, підвіконня, віконні ґрати. Якщо в під’їзді є сміттєпровід, миється зона біля завантажувального клапана сміттєпроводу.

Також наші фахівці наводять лад і на території перед входом у під’їзд. Якщо в під’їзді стіни забруднені різними написами, то наша компанія має в своєму розпорядженні спеціальні засоби для чищення, які впораються з таким видом забруднення. Прибирання під’їзду у нас можна замовити як разово, так і на постійній основі. Всі наші клінери забезпечені необхідним інвентарем і миючими засобами, тому для проведення прибирання в під’їзді необхідно тільки зробити замовлення за вказаним номером телефону. Прибирання можна замовити у Харкові. Прибирання в під’їзді створить затишок і комфорт адже давно вже відомо, що під’їзд виконує роль своєрідною візитною карткою будівлі і створює перше враження відвідувача, що ввійшов до нього.

уборка подъездов
Прибирання під’їздів фахівцями ЧистоТак

Замовити прибирання під’їзду в нашій клінінговій компанії «ЧистоТак», це зробити правильний вибір, тому що наша компанія створена для людей, які цінують свій час, хочуть жити в чистоті і при цьому звикли до розумної економії. Останнім часом у багатоквартирних будинках, у під’їздах стали проводитися капітальні ремонти.

Звичайно ж після ремонту під’їзд набуває зовсім іншого вигляду, але є один факт, який псує радість від ремонту, це прибирання, яке треба провести після того як закінчився ремонт і якнайшвидше і якісніше, а інакше весь будівельний бруд виявиться перенесеним з під’їзду в квартиру . Робітники закінчивши ремонт, зазвичай за собою не прибирають. Наша клінінгова компанія «ЧістоТак» є професійною з прибирання під’їздів після ремонту. Наші фахівці впораються навіть із найскладнішими забрудненнями і в результаті, після прибирання під’їзд просто блищатиме.

Послуги з прибирання під’їздів у Харкові

У послуги з прибирання під’їзду після ремонту входить, збирання всього будівельного сміття та його вивіз з території домоволодіння, наступний етап це все вертикальні та горизонтальні поверхні очищаються від залишків будівельних матеріалів таких як фарба, клей, шпаклівка, скотч, штукатурка, будівельна піна. Зі стін і підлоги видаляється весь будівельний пил і очищаються, якщо є нальоти. Ретельно миються сходові прольоти, поручні, перила та плінтуси.

Миється підлога в ліфті, тому що в ліфті також багато залишків від будівельних матеріалів. Вимиваються всі вікна та підвіконня, протираються світильники. Проводиться вологе очищення труб та батарей. Також видаляються усі неприємні запахи. Наша компанія має всі необхідні для прибирання після ремонту засобами для чищення і всім необхідним інвентарем. Провести збирання після ремонту під’їзду зможуть лише професіонали.

Комплексне прибирання
Комплексне прибирання в компанії «ЧістоТак». Усім давно відомо, що перебувати в приміщенні, де запорошено і брудно зовсім не комфортно, а головне шкідливо і навіть небезпечно для здоров’я, особливо людям з ослабленим імунітетом і схильним до алергії. Саме тому чистота житлових, офісних, торгових чи складських приміщень відіграє важливу роль у житті кожної людини. Враховуючи, що сучасний …

Комплексне прибирання Читать далее »


уборка складских помещений
Прибирання складських приміщень
Прибирання складських приміщень це особливий вид прибирання, яке виконати можуть тільки професіонали, так як воно вимагає особливих навичок та спеціального навчання. Прибирання складських приміщень є обов’язковим так як товари, обладнання або будь-яке інше майно, що зберігаються на складі від пилу та бруду, втрачають свій зовнішній вигляд і навіть якість. Впоратися з таким обсягом збиральних робіт …

Прибирання складських приміщень Читать далее »


Миття фасадів та вікон
Миття фасадів і вікон грає дуже велику роль у створенні іміджу будь-якої компанії, адже всім відомо, що фасад можна порівняти з одягом будівлі. Якщо людському погляду постане брудний і запорошений фасад, або чого ще гірше вітрина, то вже точно така будівля привернути увагу не зможе. увійти мало хто може викликати бажання. В даний час ні …

Миття фасадів та вікон Читать далее »


Генеральне прибирання
Генеральне прибирання це такий вид прибирання, без проведення якого проведення підтримуючого прибирання не має жодного сенсу. Якщо необхідна справжня чистота в будинку, квартирі, офісі, складі і навіть виробничому чи торговому приміщенні, то починати треба з генерального прибирання, тому що тільки комплекс процедур, що входять до генерального прибирання, зможе видалити застарілі плями будь-якого походження, провести якісне …

Генеральне прибирання Читать далее »


© 2023 Chistotak.com.ua | Міста України | Розробник веб-сайту Remote Industries

Прокрутить вверх