Хімчистка меблів є частиною генерального прибирання, яке рекомендується проводити двічі на рік. Навіть якщо при зовнішньому огляді м’які меблі здаються абсолютно чистими, насправді це оманливо. У процесі експлуатації в матеріалах з яких виготовлені меблі, накопичуються всілякі бактерії, пилові кліщі і навіть цвіль. І ось весь цей набір в наших меблях, якими ми користуємося щодня і він зовсім не невинний і дуже погано впливає на здоров’я нашого організму. Насамперед про це треба замислитися людям, які схильні до алергії. Але усвідомивши цю проблему, не варто поспішати за покупкою нових меблів. Наша клінінгова компанія «ЧистоТак» чудово зробить хімчистку меблів будь-якої модифікації. Якщо на меблях є складні та застарілі забруднення, наші клінери зможуть їх очистити.

Хімчистка меблів відбувається у кілька етапів.

Перше що робить спеціаліст це за допомогою спеціального обладнання сухим способом видаляє пил, пісок та інші забруднення. Далі клінер, після сухого чищення переходить до видалення в’їлих плям і важко забруднень, які можуть бути у вигляді пластиліну, жувальної гумки, всілякі плями від соку, кави, фруктів, жиру, фарби. Для проведення цієї процедури наша клінінгова компанія має спеціальні засоби для чищення високої якості, які наносяться безпосередньо на забруднення. У подальшій процедурі нанесені хімічні засоби змиваються водою та видаляються. У заключному етапі меблі обполіскуються водою з нейтралізатором і ретельно віджимаються. Після всіх процедур меблі повинні просохнути протягом мінімум трьох годин.

Химчистка мебели
Хімчистка меблів

Результати хімчистки меблів

Внаслідок такої хімчистки в меблів не залишиться жодних забруднень, у тому числі будуть знищені всі бактерії, пліснява та пилові кліщі. Крім того до меблів повернуться яскраві та насичені фарби, а стійкі та неприємні запахи будуть нейтралізовані на всі сто відсотків, а від меблів віятиме свіжістю. Наша клінінгова компанія «ЧистоТак» здійснює хімчистку двох місцевих, трьох місцевих, кутових та нестандартних диванів, також за бажанням замовника проводиться хімчистка додаткового висувного спального місця. У послуги клінінгової компанії з хімчистки меблів входить хімчистка диванних подушок, хімчистка стільців обідніх та офісних, хімчистка пуфів та офісних крісел, хімчистка узголів’я ліжка, хімчистка ліжкових матраців та каркаса ліжка, хімчистка ух.

Наші фахівці швидко та якісно зроблять хімчистку меблів як у житлових приміщеннях, так і в офісі.

Хімчистка килимів

Хімчистка килимів це такий вид збиральних робіт, який зробити власними силами неможливо, а цю процедуру необхідно проводити хоча б двічі на рік. Найчастіше килими використовуються в дитячих кімнатах, а це зобов’язує до того, щоб вони завжди були чистими. Хімчистка килимів вимагає спеціальних навичок і з нею справиться може далеко не кожен, тому наша клінінгова компанія пропонує свої послуги з якісної хімчистки килимів будь-якої складності.

Хімчистка килима відбувається у кілька етапів. Найперше це видалення пилу спеціальним обладнанням, на цьому етапі відбувається як би вибивання килима і в результаті цього видаляється пісок, пил, крихти та інше сміття. Кожен килим нашими спеціалістами оглядається індивідуально на предмет забруднень і плям з метою підбору спеціального засобу для виведення плям. При необхідності за допомогою спеціальної техніки килим повністю промивають зі спеціальними миючими засобами, які добре розчиняють будь-який бруд. Наступним етапом йде промивання килима чистою водою, а потім ретельний віджим і килим залишається на просушування.

Химчистка мебели
Хімчистка меблів

Наша клінінгова компанія здійснює хімчистку килимів різної структури і синтетичні з великим і маленьким ворсом, вовняні з ворсом і без нього. Для проведення хімчистки приймаються килими та на клейовій основі та килими з дуже довгим ворсом та килими з кистями. Якщо необхідно зробити хімчистку килиму, де залишили сліди і запах тварини, але наші клінери мають у своєму розпорядженні засоби для чищення, які впораються і з таким видом забруднень. Якщо потрібна професійна та високоякісна хімчистка меблів та килимів рекомендуємо звертатися до нашої клінінгової компанії «ЧистоТак».

Вартість хімчистки меблів

Цінова позиція за наші послуги є абсолютно доступною. Ціна за послугу розраховується індивідуально для кожного замовлення та залежить від параметрів складності та обсягу робіт, типу тканини меблів та структури килима. Всі фахівці компанії пройшли спеціальне навчання і мають теоретичні та практичні навички. Регулярна хімчистка меблів та килимів запобігає розвитку мікрофлори в оббивці, а обробка антистатичними препаратами нейтралізує статистичну електрику та перешкоджає тяжінню пилу та бруду.

Замовити хімчистку меблів та хімчистку килима можна за вказаними телефонами у місті Полтава. Наші менеджери завжди проконсультують і дадуть відповіді на всі запитання.

Комплексне прибирання
Комплексне прибирання в компанії «ЧістоТак». Усім давно відомо, що перебувати в приміщенні, де запорошено і брудно зовсім не комфортно, а головне шкідливо і навіть небезпечно для здоров’я, особливо людям з ослабленим імунітетом і схильним до алергії. Саме тому чистота житлових, офісних, торгових чи складських приміщень відіграє важливу роль у житті кожної людини. Враховуючи, що сучасний …

Комплексне прибирання Читать далее »


уборка складских помещений
Прибирання складських приміщень
Прибирання складських приміщень це особливий вид прибирання, яке виконати можуть тільки професіонали, так як воно вимагає особливих навичок та спеціального навчання. Прибирання складських приміщень є обов’язковим так як товари, обладнання або будь-яке інше майно, що зберігаються на складі від пилу та бруду, втрачають свій зовнішній вигляд і навіть якість. Впоратися з таким обсягом збиральних робіт …

Прибирання складських приміщень Читать далее »


Миття фасадів та вікон
Миття фасадів і вікон грає дуже велику роль у створенні іміджу будь-якої компанії, адже всім відомо, що фасад можна порівняти з одягом будівлі. Якщо людському погляду постане брудний і запорошений фасад, або чого ще гірше вітрина, то вже точно така будівля привернути увагу не зможе. увійти мало хто може викликати бажання. В даний час ні …

Миття фасадів та вікон Читать далее »


Генеральне прибирання
Генеральне прибирання це такий вид прибирання, без проведення якого проведення підтримуючого прибирання не має жодного сенсу. Якщо необхідна справжня чистота в будинку, квартирі, офісі, складі і навіть виробничому чи торговому приміщенні, то починати треба з генерального прибирання, тому що тільки комплекс процедур, що входять до генерального прибирання, зможе видалити застарілі плями будь-якого походження, провести якісне …

Генеральне прибирання Читать далее »


© 2023 Chistotak.com.ua | Міста України | Розробник веб-сайту Remote Industries

Прокрутить вверх